Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Açıkgöz UND Genel Başkan Yardımcılığı ve Mersin Deniz Ticaret Odası Komite Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Şirket yöneticilerimiz, yoğun tempo içerisinde yöresel ve ulusal entegrasyonlar ile kuruluşumuzu ve kendilerini layıkıyla temsil etmektedir. 'Sadece ben kazanayım' değil, benimle beraber sektörüm de kazansın diyerek, sektörel ve yöresel sorunların çözümünde elinden gelen destek ve çalışmaları sürdürmektedir. 1999-2002 / Mersin Üniversitesi bünyesinde Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Meslek Yüksek Okulunun kurulması için yürütülen çalışmalarda aktif rol alarak eğitim desteğine başlamıştır. Daha sonra Mersin Lojistik Platform Üyeliği, Mersin Üniversitesi Lojistik Uygulama ve Araştırma Merkezi Danışma Kurulu Üyeliği etkinlikleri ile eğitime katkıda bulunmaya ve yeni projelere destek vermek için ortak çalışmalara katılmaya devam etmiştir.

MTSO-EKAV ile beraber KOSGEB ve İş-Kur'un da desteklediği 'Dış Ticaret Perileri' projesine UND ve Mustafa Açıkgöz olarak eğitim alanında destek vermiştir. Eğitime destek önceliklerimizden biridir. Firmamız gençlerin eğitimine ve geleceğine katkıda bulunacağına inandığı projelerde her zaman yer alacaktır.


  Her hakkı saklıdır. © AÇIKGÖZ Group
Tasarım: BULUT    Uygulama: EFORWEB